Szybki kontakt

KONTAKT:
Audiojar Paweł Jaroszek
Trakt Św. Wojciecha 325A
80-001 Gdańsk

tel: 513 820 624
tel: 789 192 436
NIP: 593-201-34-52
mail: audiojar@wp.pl

Godziny otwarcia:
PON-ŚR: 9 – 17
CZW: 10 – 20
PT: 9 – 15Zaloguj się

Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sonda

O jakiej wartości sprzęt CAR-AUDIO posiadasz w samochodzie??

Regulamin Zakupów

Regulamin zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego jest:

AUDIOJAR
ul. Trakt Św. Wojciecha 325A
80-001Gdańsk
NIP: 593-201-34-52
 
1.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Dział sprzedaży internetowej pracuje w godzinach otwarcia punktu sprzedaży. Zamówienia składane po godzinie 18:00 i w dni świąteczne będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. W cenie produktu nie uwzględnia się kosztów wysyłki i obsługi zamówienia.

4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon fiskalny. Wszystkie dostępne w sklepie towary objęte są gwarancją producenta.

5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich GLS. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o terminie dostępności tego towaru i przewidywanym terminie realizacji zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towaru niedostępnego w chwili złożenia zamówienia z przyczyn niezależnych od sklepu tj. w przypadku zmiany cen przez producenta. Zamawiający podejmuje decyzję o podtrzymaniu lub anulowaniu zamówienia.

6.
Możliwe są następujące formy płatności:
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Gotówka, odbiór osobisty w sklepie.
  • Raty - szczegółowe informacje można uzyskać telefoniczne bądź przeczytać na tej stronie internetowej .
Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.

Przesyłki są dostarczane Firmą kurierską GLS, która dostarcza paczki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek firmy kurierskiej GLS. Z reguły jeśli przelew otrzymamy do godziny 17, na drugi dzień towar znajduje się u klienta.

8.
Reklamacje.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej na adres sklepu tj.:

Audiojar Paweł Jaroszek
ul. Trakt Św. Wojciecha 325A
80-001 Gdańsk

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych "za pobraniem". Do odesłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni.

10.
W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

12.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:94d93427d267c9e74d74c1774370bfb1#0}
Sklep internetowy od home.pl